Pasirinkite temą ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai
Sveikatos ugdymas
Poilsis




Aktyvumas




Švara




Mityba




Jausmai ir bendravimas




Žmogaus sauga
Gyvenamoji aplinka




Gamtinė aplinka




Ekstremaliosios situacijos




Eismo aplinka




Pirmoji pagalba




Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Mokymosi objektai

Mokymosi objektų sąrašas

Grūdinimasis didina organizmo atsparumą besikeičiančiai aplinkai, padeda išvengti peršalimo ligų, stiprina sveikatą. Kurdami minčių žemėlapį prisiminsite, kad paprasčiausios ir lengviausiai prieinamos grūdinimosi priemonės yra saulė, oras ir vanduo. Aptarsite, kuo jos naudingos ir kaip teisingai grūdintis.
Peržiūrėta: 1406
Pažiūrėję filmuką ir surengę diskusiją išsiaiškinsite, kodėl į maistą dedama įvairių priedų ir kaip jie pakeičia produktų savybes. Taip pat sužinosite, kokių priedų yra populiariausiuose greitojo maisto produktuose, kokį poveikį maisto priedai daro sveikatai.
Peržiūrėta: 4931
Išsiaiškinsite, kokie būna civilinės saugos garsiniai signalai, pranešantys apie įvykusias ar galimas katastrofas, didelio masto avarijas ar kitas žmogaus gyvybei pavojų keliančias ekstremaliąsias situacijas. Vadovaudamiesi sumodeliuota situacija, mokysitės, kaip elgtis išgirdus civilinės saugos garsinį signalą.
Peržiūrėta: 12204
Peržiūrėję vaizdo medžiagą aiškinsitės, kokį pavojų kelia įvairūs gamtos reiškiniai, kaip reikėtų elgtis jiems vykstant.
Peržiūrėta: 6215
Aiškinsitės, kokiomis sąlygomis gali kilti gaisras. Stebėsite ir išsiaiškinsite, kaip neatsargus elgesys gyvenamojoje aplinkoje gali sukelti gaisrą.
Peržiūrėta: 7135
Aiškinsitės, kaip saugiai leisti fejerverkus.
Peržiūrėta: 4545

Kurdami evakuacijos planą ir modeliuodami situaciją aiškinsitės, kodėl reikia iš anksto numatyti, kaip elgtis įvykus nelaimei, ką reikėtų daryti prieš paliekant namus, mokyklą ar kitą pastatą, kaip evakuotis į saugią vietą.

Peržiūrėta: 3296
Kurdami evakuacijos planą ir modeliuodami situaciją aiškinsitės, kodėl reikia iš anksto numatyti, kaip elgtis įvykus nelaimei, ką reikėtų daryti prieš paliekant namus, mokyklą ar kitą pastatą, kaip evakuotis į saugią vietą.
Peržiūrėta: 3166
Mokysitės atpažinti įvairias žmonių emocijas, aptarsite, kaip tos pačios emocijos gali ir padėti, ir trukdyti.
Peržiūrėta: 19489

Kursite istoriją apie tai, kaip atsispirti neigiamai bendraamžių įtakai, įveikti patyčias, kritiškai vertinti žiniasklaidą.

Peržiūrėta: 2446

Kursite istoriją apie tai, kaip reikėtų elgtis kilus ekologinio pobūdžio ekstremaliajai situacijai, tarkime, į aplinką išsiliejus naftos produktams, įvykus avarijai gamykloje ar panašiai.

Peržiūrėta: 3853
Nagrinėdami demonstraciją aiškinsitės, kokie yra apsinuodijimo maistu, smalkėmis, buityje naudojamomis cheminėmis medžiagomis ir alkoholiu požymiai. Aptarsite, kaip galima išvengti apsinuodijimo.
Peržiūrėta: 5674

Dėl besikeičiančių gyvenimo sąlygų ir tobulėjančių technologijų mūsų gyvenime vis mažiau fizinio aktyvumo. Mokykloje daugiausia laiko sėdime, grįžę į namus žiūrime televizorių ar žaidžiame kompiuteriu. Toks pasyvus gyvenimo būdas mažina gyvybingumą, darbingumą, dėl to dažnai apninka prasta nuotaika, lengviau nutukti.

Sukursite komiksą apie jaunuolius, kurie išbando įvairias judrias veiklas ir aptaria, kaip galima kiekvieną dieną būti judriam įvairioje aplinkoje.

Peržiūrėta: 1880
Pasirinkite veiklos sritis: