Pasirinkite temą ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai
Sveikatos ugdymas
Poilsis




Aktyvumas




Švara




Mityba




Jausmai ir bendravimas




Žmogaus sauga
Gyvenamoji aplinka




Gamtinė aplinka




Ekstremaliosios situacijos




Eismo aplinka




Pirmoji pagalba




Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Mokymosi objektai

Mokymosi objektų sąrašas

Išsiaiškinsite, kur ir kaip naudojami atšvaitai bei kitos eismo saugumo priemonės. Mokysitės, kokių saugumo priemonių reikia imtis ir kaip elgtis skirtingose eismo situacijose.
Peržiūrėta: 5334
Pažiūrėję filmuką ir surengę diskusiją išsiaiškinsite, kodėl į maistą dedama įvairių priedų ir kaip jie pakeičia produktų savybes. Taip pat sužinosite, kokių priedų yra populiariausiuose greitojo maisto produktuose, kokį poveikį maisto priedai daro sveikatai.
Peržiūrėta: 5603
Sužinosite, kokių būna valgymo sutrikimų. Analizuodami paauglių istorijas išsiaiškinsite valgymo sutrikimų požymius ir priežastis. Atsakę į testo klausimus įsivertinsite savo valgymo įpročius ir gausite patarimų.
Peržiūrėta: 5915
Nagrinėdami demonstraciją aiškinsitės, kokie yra apsinuodijimo maistu, smalkėmis, buityje naudojamomis cheminėmis medžiagomis ir alkoholiu požymiai. Aptarsite, kaip galima išvengti apsinuodijimo.
Peržiūrėta: 6006
Pažiūrėję vaizdo medžiagą aiškinsitės, kokie pavojai galimi masinio susibūrimo vietose, kaip reikėtų elgtis kilus panikai ar riaušėms.
Peržiūrėta: 6367
Pažiūrėję vaizdo medžiagą aiškinsitės, kokie pavojai galimi kasdienėse eismo situacijose, kaip reikėtų elgtis einant per gatvę, važiuojant dviračiu, išlipus iš autobuso ir pan.
Peržiūrėta: 6683
Peržiūrėję vaizdo medžiagą aiškinsitės, kokį pavojų kelia įvairūs gamtos reiškiniai, kaip reikėtų elgtis jiems vykstant.
Peržiūrėta: 6834
Aiškinsitės, kokiomis sąlygomis gali kilti gaisras. Stebėsite ir išsiaiškinsite, kaip neatsargus elgesys gyvenamojoje aplinkoje gali sukelti gaisrą.
Peržiūrėta: 7602
Sužinosite, kaip tinkamai naudotis kompiuteriu mokymuisi, žaidimams, bendravimui, savišvietai, kokią įtaką darbas kompiuteriu daro laisvalaikio kokybei ir asmenybės formavimuisi. Susipažinsite su patarimais, kaip dirbant kompiuteriu nepakenkti savo sveikatai. Įgytas žinias apibendrinsite atlikdami užduotį ir analizuodami įvairias su kompiuterio naudojimu susijusias situacijas.
Peržiūrėta: 8708
Nagrinėdami demonstraciją išsiaiškinsite, kokių esama žaizdų tvarstymo būdų ir kuris tvarstymo būdas tinkamiausias skirtingiems sužalojimams įvairiose kūno vietose. Galėsite pasitikrinti, ar supratote, kaip tvarstyti įvairius sužeidimus.
Peržiūrėta: 10046
Susipažinę su streso šaltiniais sužinosite, kaip skirtingas streso lygis veikia žmogaus psichiką, emocijas, organizmo reakcijas ir elgesį. Nagrinėdami stresą keliančias situacijas parinksite tinkamus streso valdymo būdus.
Peržiūrėta: 10190
Išsiaiškinsite, kokie būna civilinės saugos garsiniai signalai, pranešantys apie įvykusias ar galimas katastrofas, didelio masto avarijas ar kitas žmogaus gyvybei pavojų keliančias ekstremaliąsias situacijas. Vadovaudamiesi sumodeliuota situacija, mokysitės, kaip elgtis išgirdus civilinės saugos garsinį signalą.
Peržiūrėta: 13380
Mokysitės atpažinti įvairias žmonių emocijas, aptarsite, kaip tos pačios emocijos gali ir padėti, ir trukdyti.
Peržiūrėta: 20112
Pasirinkite veiklos sritis: