Pasirinkite temą ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai
Sveikatos ugdymas
Poilsis
Aktyvumas
Švara
Mityba
Jausmai ir bendravimas
Žmogaus sauga
Gyvenamoji aplinka
Gamtinė aplinka
Ekstremaliosios situacijos
Eismo aplinka
Pirmoji pagalba
Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Temos > Eismo aplinka

Eismo aplinka (nr.: 10)

Nagrinėsite įvairias eismo situacijas, dalysitės patirtimi, kaip jose reikėtų elgtis, kad būtumėte saugūs. Remdamiesi savo patirtimi, kursite eismo situacijas, jas analizuosite, ieškosite būdų, kaip šiose situacijose užtikrinti eismo dalyvių saugumą.

Temos mokymosi objektai

Pažiūrėję vaizdo medžiagą aiškinsitės, kokie pavojai galimi kasdienėse eismo situacijose, kaip reikėtų elgtis einant per gatvę, važiuojant dviračiu, išlipus iš autobuso ir pan.
Peržiūrėta: 5313
Išsiaiškinsite, kur ir kaip naudojami atšvaitai bei kitos eismo saugumo priemonės. Mokysitės, kokių saugumo priemonių reikia imtis ir kaip elgtis skirtingose eismo situacijose.
Peržiūrėta: 4193
Spaudoje ar kituose informacijos šaltiniuose ieškosite eismo įvykių aprašymų. Remdamiesi jais kursite ir modeliuosite eismo situacijas, formuluosite probleminius klausimus ir ieškosite atsakymų į juos.
Peržiūrėta: 3440
Prisiminsite įvairias eismo situacijas, į kurias buvote patekę. Jomis remdamiesi kursite minčių žemėlapį, įvertinsite savo ir kitų eismo dalyvių elgesį jose. Komentuosite, kaip elgtumėtės, jei kitą kartą nutiktų panašios situacijos.
Peržiūrėta: 2536
Remdamiesi savo patirtimi sukursite komiksą apie tai, ką galvoja tie patys eismo dalyviai, patekę į skirtingas situacijas.
Peržiūrėta: 1825
Pasirinkę eismo aplinką modeliuosite eismo situaciją ir kursite taisykles, kurių turėtų laikytis dviratininkas, kad būtų saugus.
Peržiūrėta: 2179
Kursite ir modeliuosite eismo situacijas pagal spaudoje ar kituose informacijos šaltiniuose rastus eismo įvykių aprašymus. Formuluosite probleminius klausimus ir ieškosite atsakymų į juos.
Peržiūrėta: 2769
Atlikdami užduotis aiškinsitės, kaip elgtis įvairiose eismo situacijose ir kokių saugumo priemonių imtis, kad būtų mažesnė eismo nelaimių rizika.
Peržiūrėta: 1750

Atlikdami testo užduotis galėsite pasitikrinti, kaip supratote temos mokymosi objektuose pateiktą medžiagą.

Peržiūrėta: 871