Pasirinkite temą ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai
Sveikatos ugdymas
Poilsis
Aktyvumas
Švara
Mityba
Jausmai ir bendravimas
Žmogaus sauga
Gyvenamoji aplinka
Gamtinė aplinka
Ekstremaliosios situacijos
Eismo aplinka
Pirmoji pagalba
Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Temos > Jausmai ir bendravimas

Jausmai ir bendravimas (nr.: 16)

Išmoksite suprasti žmogaus emocinį pasaulį, atpažinti emocijas. Susipažinę su streso šaltiniais ir jo poveikiu sveikatai, ieškosite geriausių būdų, kaip įveikti stresą. Aiškinsitės draugystės ir tarpusavio pagalbos svarbą žmogaus gyvenime. Sužinosite, kaip atsispirti neigiamam aplinkos poveikiui ir spręsti konfliktus. Sisteminsite informaciją apie paauglystėje vykstančius pokyčius.

Temos mokymosi objektai

Mokysitės atpažinti įvairias žmonių emocijas, aptarsite, kaip tos pačios emocijos gali ir padėti, ir trukdyti.
Peržiūrėta: 20109
Susipažinę su streso šaltiniais sužinosite, kaip skirtingas streso lygis veikia žmogaus psichiką, emocijas, organizmo reakcijas ir elgesį. Nagrinėdami stresą keliančias situacijas parinksite tinkamus streso valdymo būdus.
Peržiūrėta: 10188
Paauglystei būdinga intensyvus fizinis, lytinis brendimas ir labai dideli emociniai bei jausmų pokyčiai. Kurdami minčių žemėlapį aptarsite ir susisteminsite informaciją apie kūno, emocijų ir jausmų pokyčius paauglystėje.
Peržiūrėta: 4222
Sukurkite komiksą apie tai, kaip jaunuoliai atlieka gerus darbus padėdami vienas kitam mokytis, dovanodami savo žaislus, daiktus, knygas jų neturintiems vaikams ir padėdami beglobiams gyvūnams.
Peržiūrėta: 3116
Kursite istoriją apie tai, kaip atsispirti neigiamai bendraamžių įtakai, įveikti patyčias, kritiškai vertinti žiniasklaidą.
Peržiūrėta: 2581
Atlikdami užduotis nagrinėsite stresą keliančias situacijas ir ieškosite jo įveikimo būdų. Vaidindami įvairias situacijas mokysitės atsisakyti daryti tai, kas jums nepriimtina. Apklausdami savo šeimos narį aiškinsitės, kokie pokyčiai vyksta paauglystėje.
Peržiūrėta: 3868

Atlikdami testo užduotis galėsite pasitikrinti, kaip supratote temos mokymosi objektuose pateiktą medžiagą.

Peržiūrėta: 642