Pasirinkite temą ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai
Sveikatos ugdymas
Poilsis
Aktyvumas
Švara
Mityba
Jausmai ir bendravimas
Žmogaus sauga
Gyvenamoji aplinka
Gamtinė aplinka
Ekstremaliosios situacijos
Eismo aplinka
Pirmoji pagalba
Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Temos > Pirmoji pagalba

Pirmoji pagalba (nr.: 11)

Sužinosite, kaip suteikti pirmąją pagalbą susižalojus buityje, apsinuodijus, nušalus, perkaitus saulėje ar gelbstint elektros traumuojamą žmogų. Aiškinsitės, kaip reikėtų elgtis norint išvengti traumų sportuojant.

Temos mokymosi objektai

Nagrinėdami demonstraciją išsiaiškinsite, kokių esama žaizdų tvarstymo būdų ir kuris tvarstymo būdas tinkamiausias skirtingiems sužalojimams įvairiose kūno vietose. Galėsite pasitikrinti, ar supratote, kaip tvarstyti įvairius sužeidimus.
Peržiūrėta: 11038
Nagrinėdami demonstraciją aiškinsitės, kokie yra apsinuodijimo maistu, smalkėmis, buityje naudojamomis cheminėmis medžiagomis ir alkoholiu požymiai. Aptarsite, kaip galima išvengti apsinuodijimo.
Peržiūrėta: 6426
Remdamiesi savo patirtimi sukursite minčių žemėlapį, kaip išvengti traumų sportuojant.
Peržiūrėta: 2973
Remdamiesi savo patirtimi kursite komiksą, kaip apsisaugoti nuo šilumos smūgio ar nušalimo, aiškinsitės, kokia turėtų būti pirmoji pagalba.
Peržiūrėta: 2697
Remdamiesi savo patirtimi sukursite lankstinuką, kokie pavojai galimi naudojantis elektros prietaisais ir kaip būtų galima jų išvengti. „Pagalboje“ rasite informacijos apie elektros poveikį žmogaus organizmui, įvairias pavojingas situacijas, sužinosite, kaip elgtis gelbstint elektros traumuojamą žmogų.
Peržiūrėta: 3449
Atlikdami užduotis braižysite schemą apie jūsų klasėje dažniausiai pasitaikančius susižalojimus, aiškinsitės, kokią pirmąją pagalbą reikia suteikti susižalojus. Atliksite tyrimą apie namuose naudojamų cheminių priemonių keliamą pavojų ir išsiaiškinkite, kaip saugiai jomis naudotis.
Peržiūrėta: 2363

Atlikdami testo užduotis galėsite pasitikrinti, kaip supratote temos mokymosi objektuose pateiktą medžiagą.

Peržiūrėta: 1517