Pasirinkite temą ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai
Sveikatos ugdymas
Poilsis
Aktyvumas
Švara
Mityba
Jausmai ir bendravimas
Žmogaus sauga
Gyvenamoji aplinka
Gamtinė aplinka
Ekstremaliosios situacijos
Eismo aplinka
Pirmoji pagalba
Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Temos > Poilsis

Poilsis (nr.: 12)

Sužinosite, kaip naudotis kompiuteriu, kad nepakenktumėte savo sveikatai, kaip taisyklingai prie jo sėdėti, kiek laiko skirti darbui kompiuteriu. Išmoksite planuoti dienotvarkę taip, kad užtektų laiko poilsiui, mokymuisi, miegui, draugams... Nagrinėsite televizijos poveikį sveikatai ir lyginsite laidų vertę. Išsiaiškinsite, kaip turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį, kaip jį derinti su mokymusi, siekiant užsibrėžtų tikslų.

Temos mokymosi objektai

Sužinosite, kaip tinkamai naudotis kompiuteriu mokymuisi, žaidimams, bendravimui, savišvietai, kokią įtaką darbas kompiuteriu daro laisvalaikio kokybei ir asmenybės formavimuisi. Susipažinsite su patarimais, kaip dirbant kompiuteriu nepakenkti savo sveikatai.
Peržiūrėta: 7706
Pažiūrėję keturių dalių filmuką apie vaikino dieną, pateiksite siūlymus, kaip keisti jo dienos režimą, kad jis nepavargtų ir gerai jaustųsi.
Peržiūrėta: 3607
Darbingumas, nuotaika, sveikata ir pasiekimai labai priklauso nuo dienotvarkės. Kurdami minčių žemėlapį suplanuosite savo vienos dienos veiklas, nuspręsite, kiek laiko skirti mokymuisi ir laisvalaikiui.
Peržiūrėta: 2165
Sukursite komiksą apie tai, kaip jaunuoliai išbando ir aptaria įvairias poilsio formas.
Peržiūrėta: 1540
Sukursite istoriją apie tai, kaip galima praleisti laisvalaikį prie televizoriaus ir kokiomis veiklomis galima pakeisti televizoriaus žiūrėjimą.
Peržiūrėta: 1355
Atlikdami užduotis registruosite ir tobulinsite savo dienotvarkę, kad veiklos būtų geriau suderintos su poilsiu. Analizuosite ir vertinsite savo televizijos žiūrėjimo bei programų pasirinkimo įpročius.
Peržiūrėta: 1542

Atlikdami testo užduotis galėsite pasitikrinti, kaip supratote temos mokymosi objektuose pateiktą medžiagą.

Peržiūrėta: 1108