Pasirinkite temą ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai
Sveikatos ugdymas
Poilsis
Aktyvumas
Švara
Mityba
Jausmai ir bendravimas
Žmogaus sauga
Gyvenamoji aplinka
Gamtinė aplinka
Ekstremaliosios situacijos
Eismo aplinka
Pirmoji pagalba
Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Temos > Švara

Švara (nr.: 14)

Sužinosite, kaip tinkamai rūpintis savo oda ir plaukais, išmoksite teisingai valytis dantis ir prižiūrėti rankas. Įgysite žinių apie užkrečiamųjų ligų sukėlėjus, sužinosite, kaip nuo jų apsisaugoti. Remdamiesi artimiausios aplinkos pavyzdžiais, nagrinėsite švaros įtaką darbingumui, sveikatai ir santykiams su artimaisiais bei bendraamžiais. Aptarsite teršalų poveikį aplinkai ir sveikatai.

Temos mokymosi objektai

Žiūrėdami penkis filmukus apie rankų, dantų ir veido odos priežiūrą, mokysitės tinkamai rūpintis savo higiena. Pasitikrinimo užduotys padės išsiaiškinti, ar teisingai supratote, kaip atlikti švaros procedūras.
Peržiūrėta: 1917
Susipažinsite su higienos priemonių įvairove. Atlikę testą nustatysite savo odos tipą, rasite patarimų, kaip prižiūrėti savo odą ir plaukus.
Peržiūrėta: 3832
Mus supančioje aplinkoje gausu ligų sukėlėjų. Tačiau, jei žinai jų plitimo kelius, nuo ligų galima apsisaugoti. Kurdami minčių žemėlapį mokysitės, kaip išvengti užsikrėtimo infekcinėmis ligomis.
Peržiūrėta: 1851
Kurdami komiksą apie jaunuolių laisvalaikį įvairiose aplinkose, nagrinėsite užterštos aplinkos poveikį sveikatai, ieškosite būdų, kaip pašalinti taršą ir saugiai poilsiauti.
Peržiūrėta: 1508
Sukursite istoriją apie tvarkos ir gražios aplinkos įtaką darbingumui, sveikatai, santykiams su artimaisiais ir bendraamžiais.
Peržiūrėta: 1521
Atlikdami užduotis prisiminsite, kokios yra svarbiausios higienos priemonės ir kaip taisyklingai jomis naudotis, mokysitės apsisaugoti nuo užkrečiamųjų ligų, pateiksite pavyzdžių, kodėl svarbu gyventi švarioje ir tvarkingoje aplinkoje.
Peržiūrėta: 1863

Atlikdami testo užduotis galėsite pasitikrinti, kaip supratote temos mokymosi objektuose pateiktą medžiagą.

Peržiūrėta: 427