Pasirinkite temą ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai
Sveikatos ugdymas
Poilsis




Aktyvumas




Švara




Mityba




Jausmai ir bendravimas




Žmogaus sauga
Gyvenamoji aplinka




Gamtinė aplinka




Ekstremaliosios situacijos




Eismo aplinka




Pirmoji pagalba




Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Išplėstinė paieška

Išplėstinė paieška

Įrašykite paieškos žodžius.
Ieškoma pagal žodžius, kurių kiekvieną sudaro trys ar daugiau simbolių.

Pasirinkite, pagal kokius kriterijus norite ieškoti svetainėje pateikiamos mokymosi medžiagos.

Nagrinėdami ir keisdami du pateiktus valgiaraščius išsiaiškinsite, kokius patiekalus geriausia rinktis, kad maitintumėtės sveikai ir tam išleistumėte nedaug pinigų. Stebėsite ir tyrinėsite savo valgiaraštį, darysite išvadas apie jo sveikumą, tobulinsite savo mitybos įpročius.
Spaudoje ar kituose informacijos šaltiniuose ieškosite eismo įvykių aprašymų. Remdamiesi jais kursite ir modeliuosite eismo situacijas, formuluosite probleminius klausimus ir ieškosite atsakymų į juos.

Kurdami evakuacijos planą ir modeliuodami situaciją aiškinsitės, kodėl reikia iš anksto numatyti, kaip elgtis įvykus nelaimei, ką reikėtų daryti prieš paliekant namus, mokyklą ar kitą pastatą, kaip evakuotis į saugią vietą.

Kurdami evakuacijos planą ir modeliuodami situaciją aiškinsitės, kodėl reikia iš anksto numatyti, kaip elgtis įvykus nelaimei, ką reikėtų daryti prieš paliekant namus, mokyklą ar kitą pastatą, kaip evakuotis į saugią vietą.
Remdamiesi savo patirtimi sukursite minčių žemėlapį, kaip išvengti traumų sportuojant.
Kursite minčių žemėlapį apie pavojus gamtoje įvairiais metų laikais. Minčių žemėlapis padės apibendrinti, ką žinote apie saugų elgesį gamtoje.
Darbingumas, nuotaika, sveikata ir pasiekimai labai priklauso nuo dienotvarkės. Kurdami minčių žemėlapį suplanuosite savo vienos dienos veiklas, nuspręsite, kiek laiko skirti mokymuisi ir laisvalaikiui.
Prisiminsite įvairias eismo situacijas, į kurias buvote patekę. Jomis remdamiesi kursite minčių žemėlapį, įvertinsite savo ir kitų eismo dalyvių elgesį jose. Komentuosite, kaip elgtumėtės, jei kitą kartą nutiktų panašios situacijos.
Paauglystei būdinga intensyvus fizinis, lytinis brendimas ir labai dideli emociniai bei jausmų pokyčiai. Kurdami minčių žemėlapį aptarsite ir susisteminsite informaciją apie kūno, emocijų ir jausmų pokyčius paauglystėje.
Kursite minčių žemėlapį apie elektros keliamus pavojus ir saugų naudojimąsi elektros prietaisais. Minčių žemėlapis padės atpažinti pavojingas situacijas ir mokytis jų išvengti.
Grūdinimasis didina organizmo atsparumą besikeičiančiai aplinkai, padeda išvengti peršalimo ligų, stiprina sveikatą. Kurdami minčių žemėlapį prisiminsite, kad paprasčiausios ir lengviausiai prieinamos grūdinimosi priemonės yra saulė, oras ir vanduo. Aptarsite, kuo jos naudingos ir kaip teisingai grūdintis.
Kurdami minčių žemėlapį apibūdinsite įvairias ekstremaliąsias situacijas. Pasirinkę vieną ar kelias situacijas, numatysite jų priežastis ir galimus padarinius, planuosite savo veiksmus, kurių reikėtų imtis joms įvykus.
Mus supančioje aplinkoje gausu ligų sukėlėjų. Tačiau, jei žinai jų plitimo kelius, nuo ligų galima apsisaugoti. Kurdami minčių žemėlapį mokysitės, kaip išvengti užsikrėtimo infekcinėmis ligomis.
Pastaruoju metu madinga laikytis įvairių dietų, rinktis neįprastą mitybos būdą – būti vegetaru, veganu, žaliavalgiu... Kursite minčių žemėlapį ir jame paaiškinsite įvairių dietų laikymosi priežastis ir galimus padarinius.

Kurdami komiksą prisiminsite, kaip leidžiate laiką prie vandens telkinių, sužinosite, kaip turėtų elgtis prie vandens poilsiaujantys žmonės.

Sukursite komiksą apie tai, kaip jaunuoliai išbando ir aptaria įvairias poilsio formas.

Remdamiesi savo patirtimi kursite komiksą, kaip apsisaugoti nuo šilumos smūgio ar nušalimo, aiškinsitės, kokia turėtų būti pirmoji pagalba.

Kurdami komiksą prisiminsite, kaip elgtis, kad namai būtų saugūs.

Remdamiesi savo patirtimi sukursite komiksą apie tai, ką galvoja tie patys eismo dalyviai, patekę į skirtingas situacijas.

Dėl besikeičiančių gyvenimo sąlygų ir tobulėjančių technologijų mūsų gyvenime vis mažiau fizinio aktyvumo. Mokykloje daugiausia laiko sėdime, grįžę į namus žiūrime televizorių ar žaidžiame kompiuteriu. Toks pasyvus gyvenimo būdas mažina gyvybingumą, darbingumą, dėl to dažnai apninka prasta nuotaika, lengviau nutukti.

Sukursite komiksą apie jaunuolius, kurie išbando įvairias judrias veiklas ir aptaria, kaip galima kiekvieną dieną būti judriam įvairioje aplinkoje.