Pasirinkite temą ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai
Sveikatos ugdymas
Poilsis
Aktyvumas
Švara
Mityba
Jausmai ir bendravimas
Žmogaus sauga
Gyvenamoji aplinka
Gamtinė aplinka
Ekstremaliosios situacijos
Eismo aplinka
Pirmoji pagalba
Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Išplėstinė paieška

Išplėstinė paieška

Įrašykite paieškos žodžius.
Ieškoma pagal žodžius, kurių kiekvieną sudaro trys ar daugiau simbolių.

Pasirinkite, pagal kokius kriterijus norite ieškoti svetainėje pateikiamos mokymosi medžiagos.

Atlikdami užduotis apibūdinsite, kokias kūno ypatybes ugdo fizinis aktyvumas ir kuo jis naudingas. Įvardysite, kokios apsaugos priemonės naudojamos įvairiose aktyviose veiklose. Apsvarstysite grūdinimosi svarbą. Savaitę stebėsite ir įsivertinsite savo fizinį aktyvumą, suplanuosite, ką norėtumėte pakeisti.
Atlikdami užduotis aiškinsitės, kaip elgtis gamtoje, kad išvengtumėte pavojų. Per apklausą išsiaiškinsite, į kokias pavojingas situacijas gamtoje buvo patekę jūsų draugai. Nagrinėdami pateiktas situacijas įvertinsite, ar elgiamasi saugiai.
Atlikdami užduotis registruosite ir tobulinsite savo dienotvarkę, kad veiklos būtų geriau suderintos su poilsiu. Analizuosite ir vertinsite savo televizijos žiūrėjimo bei programų pasirinkimo įpročius.
Atlikdami užduotis braižysite schemą apie jūsų klasėje dažniausiai pasitaikančius susižalojimus, aiškinsitės, kokią pirmąją pagalbą reikia suteikti susižalojus. Atliksite tyrimą apie namuose naudojamų cheminių priemonių keliamą pavojų ir išsiaiškinkite, kaip saugiai jomis naudotis. Taip pat kursite iliustruotus patarimus, kaip išvengti apsinuodijimo rudens gėrybėmis.
Atlikdami užduotis aiškinsitės, kaip elgtis, jei renginyje, į kurį susirinkę daug žmonių, kiltų spūstys ar panika. Kursite mokyklos evakuacijos planą, numatysite evakuacijos iš mokyklos, kurioje mokotės, veiksmus. Ieškosite informacijos apie Lietuvoje įvykusias ekologinio pobūdžio nelaimes, diskutuosite apie jų priežastis ir padarinius.
Atlikdami užduotis aiškinsitės, kaip elgtis įvairiose eismo situacijose ir kokių saugumo priemonių imtis, kad būtų mažesnė eismo nelaimių rizika.
Atlikdami užduotis aiškinsitės, kaip apsisaugoti nuo gaisrų. Analizuodami su gyvūnų priežiūra susijusias situacijas kursite gyvūnų laikymo taisykles. Atlikę apklausą išsiaiškinsite, ar jūsų draugai ir pažįstami moka saugiai naudotis pirotechnikos priemonėmis.
Atlikdami užduotis aiškinsitės, kokią įtaką sveikatai turi mitybos įpročiai. Išnagrinėję grūdų dribsnių su vaisiais sudėtį palyginsite juose esančių žmogaus organizmui reikalingų medžiagų kiekį su rekomenduojama paros norma. Apskaičiuosite, kiek porcijų yra pakuotėje. Nustatysite, kokią rekomenduojamos paros normos dalį gausite suvalgę vieną porciją dribsnių. Naudodamiesi rezultatais atsakysite į klausimus.
Atlikdami užduotis nagrinėsite stresą keliančias situacijas ir ieškosite jo įveikimo būdų. Vaidindami įvairias situacijas mokysitės atsisakyti daryti tai, kas jums nepriimtina. Apklausdami savo šeimos narį aiškinsitės, kokie pokyčiai vyksta paauglystėje.
Atlikdami užduotis prisiminsite, kokios yra svarbiausios higienos priemonės ir kaip taisyklingai jomis naudotis, mokysitės apsisaugoti nuo užkrečiamųjų ligų, pateiksite pavyzdžių, kodėl svarbu gyventi švarioje ir tvarkingoje aplinkoje. Užpildę lentelę įsivertinsite savo asmens higienos įgūdžius, apmąstysite, ką galbūt reikėtų daryti kitaip.