Pasirinkite temą ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai
Sveikatos ugdymas
Poilsis




Aktyvumas




Švara




Mityba




Jausmai ir bendravimas




Žmogaus sauga
Gyvenamoji aplinka




Gamtinė aplinka




Ekstremaliosios situacijos




Eismo aplinka




Pirmoji pagalba




Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Išplėstinė paieška

Išplėstinė paieška

Įrašykite paieškos žodžius.
Ieškoma pagal žodžius, kurių kiekvieną sudaro trys ar daugiau simbolių.

Pasirinkite, pagal kokius kriterijus norite ieškoti svetainėje pateikiamos mokymosi medžiagos.

Remdamiesi savo patirtimi sukursite komiksą apie tai, ką galvoja tie patys eismo dalyviai, patekę į skirtingas situacijas.

Dėl besikeičiančių gyvenimo sąlygų ir tobulėjančių technologijų mūsų gyvenime vis mažiau fizinio aktyvumo. Mokykloje daugiausia laiko sėdime, grįžę į namus žiūrime televizorių ar žaidžiame kompiuteriu. Toks pasyvus gyvenimo būdas mažina gyvybingumą, darbingumą, dėl to dažnai apninka prasta nuotaika, lengviau nutukti.

Sukursite komiksą apie jaunuolius, kurie išbando įvairias judrias veiklas ir aptaria, kaip galima kiekvieną dieną būti judriam įvairioje aplinkoje.

Sukurkite komiksą apie tai, kaip jaunuoliai atlieka gerus darbus padėdami vienas kitam mokytis, dovanodami savo žaislus, daiktus, knygas jų neturintiems vaikams ir padėdami beglobiams gyvūnams.

Kurdami komiksą apie jaunuolių laisvalaikį įvairiose aplinkose, nagrinėsite užterštos aplinkos poveikį sveikatai, ieškosite būdų, kaip pašalinti taršą ir saugiai poilsiauti.

Sukursite komiksą apie smagią, įdomią ir saugią iškylą į gamtą.

Sukursite istoriją apie tai, kaip galima praleisti laisvalaikį prie televizoriaus ir kokiomis veiklomis galima pakeisti televizoriaus žiūrėjimą.

Remdamiesi savo patirtimi sukursite lankstinuką, kokie pavojai galimi naudojantis elektros prietaisais ir kaip būtų galima jų išvengti. „Pagalboje“ rasite informacijos apie elektros poveikį žmogaus organizmui, įvairias pavojingas situacijas, sužinosite, kaip elgtis gelbstint elektros traumuojamą žmogų.

Sukurkite istoriją apie žiemos linksmybes ir tykančius pavojus.

Pasirinkę eismo aplinką modeliuosite eismo situaciją ir kursite taisykles, kurių turėtų laikytis dviratininkas, kad būtų saugus.

Sukurkite istoriją apie tai, kaip pasirinkti ir prižiūrėti naminius gyvūnus.

Kursite istoriją apie tai, kaip atsispirti neigiamai bendraamžių įtakai, įveikti patyčias, kritiškai vertinti žiniasklaidą.

Kursite istoriją apie tai, kaip reikėtų elgtis kilus ekologinio pobūdžio ekstremaliajai situacijai, tarkime, į aplinką išsiliejus naftos produktams, įvykus avarijai gamykloje ar panašiai.

Kursite ir modeliuosite eismo situacijas pagal spaudoje ar kituose informacijos šaltiniuose rastus eismo įvykių aprašymus. Formuluosite probleminius klausimus ir ieškosite atsakymų į juos.

Sportuojant dažnai pasitaiko traumų, kai nesilaikoma saugumo taisyklių ar naudojamos netinkamos apsaugos priemonės. Sukursite istoriją apie tai, kaip svarbu aktyviai sportuojant imtis tinkamų apsaugos priemonių ir kas gali nutikti, jeigu nepaisoma saugumo.

Sukursite istoriją apie tvarkos ir gražios aplinkos įtaką darbingumui, sveikatai, santykiams su artimaisiais ir bendraamžiais.

Atlikdami užduotis apibūdinsite, kokias kūno ypatybes ugdo fizinis aktyvumas ir kuo jis naudingas. Įvardysite, kokios apsaugos priemonės naudojamos įvairiose aktyviose veiklose. Apsvarstysite grūdinimosi svarbą. Savaitę stebėsite ir įsivertinsite savo fizinį aktyvumą, suplanuosite, ką norėtumėte pakeisti.
Atlikdami užduotis aiškinsitės, kaip elgtis gamtoje, kad išvengtumėte pavojų. Per apklausą išsiaiškinsite, į kokias pavojingas situacijas gamtoje buvo patekę jūsų draugai. Nagrinėdami pateiktas situacijas įvertinsite, ar elgiamasi saugiai.
Atlikdami užduotis registruosite ir tobulinsite savo dienotvarkę, kad veiklos būtų geriau suderintos su poilsiu. Analizuosite ir vertinsite savo televizijos žiūrėjimo bei programų pasirinkimo įpročius.
Atlikdami užduotis braižysite schemą apie jūsų klasėje dažniausiai pasitaikančius susižalojimus, aiškinsitės, kokią pirmąją pagalbą reikia suteikti susižalojus. Atliksite tyrimą apie namuose naudojamų cheminių priemonių keliamą pavojų ir išsiaiškinkite, kaip saugiai jomis naudotis. Taip pat kursite iliustruotus patarimus, kaip išvengti apsinuodijimo rudens gėrybėmis.
Atlikdami užduotis aiškinsitės, kaip elgtis, jei renginyje, į kurį susirinkę daug žmonių, kiltų spūstys ar panika. Kursite mokyklos evakuacijos planą, numatysite evakuacijos iš mokyklos, kurioje mokotės, veiksmus. Ieškosite informacijos apie Lietuvoje įvykusias ekologinio pobūdžio nelaimes, diskutuosite apie jų priežastis ir padarinius.