Pasirinkite temą ir MO tipą Demonstracijos Kūrybinė laboratorija Testai Žinynas Užduočių lapai
Sveikatos ugdymas
Poilsis
Aktyvumas
Švara
Mityba
Jausmai ir bendravimas
Žmogaus sauga
Gyvenamoji aplinka
Gamtinė aplinka
Ekstremaliosios situacijos
Eismo aplinka
Pirmoji pagalba
Mokytojo biblioteka Rodyti matricą Paslėpti matricą
Titulinis > Temos

Temos

Sužinosite, kaip naudotis kompiuteriu, kad nepakenktumėte savo sveikatai, kaip taisyklingai prie jo sėdėti, kiek laiko skirti darbui kompiuteriu. Išmoksite planuoti dienotvarkę taip, kad užtektų laiko poilsiui, mokymuisi, miegui, draugams... Nagrinėsite televizijos poveikį sveikatai ir lyginsite laidų vertę. Išsiaiškinsite, kaip turiningai ir prasmingai leisti laisvalaikį, kaip jį derinti su mokymusi, siekiant užsibrėžtų tikslų.
Peržiūrėta: 14445
Sužinosite, kuo svarbi taisyklinga laikysena, kaip ją išsaugoti, išmoksite susidaryti individualią mankštos programą, susipažinsite su grūdinimosi būdais ir jų teikiama nauda. Sužinosite, kaip įvairias neįprastas veiklas išnaudoti kasdieniams aktyvumo poreikiams tenkinti ir kaip tinkamai apsisaugoti užsiimant ekstremaliu sportu.
Peržiūrėta: 7435
Sužinosite, kaip tinkamai rūpintis savo oda ir plaukais, išmoksite teisingai valytis dantis ir prižiūrėti rankas. Įgysite žinių apie užkrečiamųjų ligų sukėlėjus, sužinosite, kaip nuo jų apsisaugoti. Remdamiesi artimiausios aplinkos pavyzdžiais, nagrinėsite švaros įtaką darbingumui, sveikatai ir santykiams su artimaisiais bei bendraamžiais. Aptarsite teršalų poveikį aplinkai ir sveikatai.
Peržiūrėta: 9061
Sužinosite, kaip pasirinkti sveiką ir sau tinkamą maistą, ugdysitės taisyklingos mitybos įpročius. Išsiaiškinsite, kaip skaityti maisto produktų etiketėse pateikiamą informaciją. Nagrinėsite, kokie yra pagrindiniai valgymo sutrikimai, kokios jų priežastys. Išmoksite atsispirti visuomenės spaudimui ir kritiškai vertinti įvairias valgymo madas ir dietas.
Peržiūrėta: 14140

Išmoksite suprasti žmogaus emocinį pasaulį, atpažinti emocijas. Susipažinę su streso šaltiniais ir jo poveikiu sveikatai, ieškosite geriausių būdų, kaip įveikti stresą. Aiškinsitės draugystės ir tarpusavio pagalbos svarbą žmogaus gyvenime. Sužinosite, kaip atsispirti neigiamam aplinkos poveikiui ir spręsti konfliktus. Sisteminsite informaciją apie paauglystėje vykstančius pokyčius.

Peržiūrėta: 24037
Išmoksite atpažinti pavojingas situacijas, kurios gyvenamojoje aplinkoje kelia grėsmę gyvybei, sveikatai ir turtui. Sužinosite, kaip jų išvengti.
Peržiūrėta: 15564
Sužinosite ir pasidalysite patirtimi, kaip elgtis gamtoje, kad būtumėte saugūs, kokie pavojai tyko įvairiais metų laikais ir kaip jų išvengti. Aiškinsitės, kaip reikėtų elgtis kilus uraganui, žaibuojant ar vykstant kitiems pavojingiems gamtiniams reiškiniams.
Peržiūrėta: 12983
Išsiaiškinsite, kokios gali būti ekstremaliosios situacijos ir kaip elgtis joms kilus: atpažinti garsinius civilinės saugos signalus, vertinti susidariusias situacijas, priimti sprendimus ir veikti. Taip pat aiškinsitės, kokie pavojai gali kilti masinių susibūrimų vietose, kursite evakuacijos planus ir mokysitės jais naudotis.
Peržiūrėta: 23324
Nagrinėsite įvairias eismo situacijas, dalysitės patirtimi, kaip jose reikėtų elgtis, kad būtumėte saugūs. Remdamiesi savo patirtimi, kursite eismo situacijas, jas analizuosite, ieškosite būdų, kaip šiose situacijose užtikrinti eismo dalyvių saugumą.
Peržiūrėta: 16643

Sužinosite, kaip suteikti pirmąją pagalbą susižalojus buityje, apsinuodijus, nušalus, perkaitus saulėje ar gelbstint elektros traumuojamą žmogų. Aiškinsitės, kaip reikėtų elgtis norint išvengti traumų sportuojant.

Peržiūrėta: 14641
Pasirinkite veiklos sritis: